(067) 487-12-31
(067) 524-87-76
(044) 586-63-65
м. Київ, вул. Гарматна, 4
На нашому рахунку
119638
Переїздів

Вантажоперевезення Київ недорого

Коли людина переїжджає з одного місця на інше, то це пов'язано з великою кількістю проблем і турбот, в тому числі потрібно вибрати компанію, яка займається вантажоперевезеннями в Києві.

Сам факт того, що доводиться міняти місце постійного проживання або роботи зазвичай викликає досить негативні емоції. Процедура включає в себе необхідність збору всіх накопичених речей і їх правильне сортування для подальшого вантажоперевезення. Іноді здається, що в цьому немає нічого складного і багато часу не буде потрібно. Але коли починається процес вантажоперевезень речей, то багато хто розуміє, що впоратися власними силами досить проблематично. Тому є ряд причин, щоб звернутися в компанію, яка спеціалізується на вантажоперевезеннях речей.

Наша компанія готова в найкоротші терміни провести всі необхідні роботи по збору речей та підготовці до переїзду. Ми виконуємо всю роботу «під ключ» і перевезти вантаж (речі) з одного місця на інше буде набагато легше. Не важливо, яку кількість речей ви збираєтеся перевезти, і якого вони розміру, ми надамо допомогу в будь-якому випадку.

Відвідайте розділ «Пакувальні матеріали», щоб самостійно подивитися на асортимент наявних інструментів нашої роботи. Всі послуги з вантажоперевезень по Києву буде виконано швидко і в строк, з максимально можливою зручністю для клієнта.

Найменування послуги Ціна, грн
Послуги вантажників Послуги вантажників грн/год від 180,00
Послуги професійного розбирання, збірки, упаковки меблів Послуги професійного розбирання, збирання, пакування меблів грн/год від 200,00
Послуги автомобіля ГАЗель Послуги автомобіля ГАЗель (1,5т, 4м база, 2,2м висота). Мінімальне замовлення 3 години + подача 1 год. від 350,00
Послуги автомобіля МАН Послуги автомобіля МАН, Мерседес (5-10т, 7м база,гідроборт). Мінімальне замовлення 4 години + подача 1 год від 700,00
Переміщення вантажів Переміщення вантажів (предмети більше 100кг), грн/кг 4
Переміщення окремих предметів по сходах Переміщення окремих предметів по сходах від 2х поверхів, грн/пов 40
Зберігання майна на складі Зберігання майна на складі. Ціна за 1 м3/місяць 400 грн/міс

Вантажоперевезення по Києву від MAN

Найскладнішою частиною перевезення речей є перевіз меблів. Це досить трудомісткий процес, з яким ми впораємося набагато швидше і краще. Звернувшись за допомогою до родичів або друзів, ви можете отримати досить неприємний результат. Іноді меблі дряпається або рветься їх оббивка, можливо, якась частина просто відлетить. Все це пов'язано з тим, що завантаження виконують не професійні працівники. Просто зателефонуйте нашим фахівцям вони приїдуть на допомогу в потрібний час. Ми акуратно спакуємо всі ваші речі, серед яких може бути і дорога побутова техніка або важливі документи.

Вантажоперевезення по Києву і області

Для багатьох компаній при вантажоперевезенні речей важливу роль відіграє час і оперативність. У великих корпорацій кожна хвилина простою може обернутися суттєвими фінансовими втратами. Працівники нашої компанії готові розробити маршрут і здійснити переїзд таким чином, що вантаж буде збережений і не пошкоджений. Додатково клієнт може замовити розстановку речей аналогічно тому, як вони були встановлені раніше.

Якщо ви вирішили переїхати в нову квартиру або будинок, то не завжди приміщення готове до ввезення нових меблів або техніки. Саме тому ми передбачили можливість складського зберігання. Вартість даної послуги буде залежати від кількості речей. Для багатьох цей варіант дуже зручний і корисний.

Наш склад створений таким чином, що відповідає всім сучасним стандартам. Тут постійно підтримується необхідна температура і вологість. З кожним клієнтом ми укладаємо договір на дану послугу, тому можна не переживати, що здана на зберігання річ буде пошкоджена або втрачена. Все майно буде інвентаризовано. Ми відповідаємо за кожну здану вами річ.

Професійні вантажоперевезення (Київ і область) недорого

З кожним роком зростає динамічність нашого життя. Людині доводиться постійно переїжджати з одного офісу в інший або з одного місця проживання в інше. Як тільки мова заходить про переїзд відразу виникає маса питань пов'язана з завантаженням і вантажоперевезенням всього необхідного. Фізичні можливості для тягання меблів присутні не у всіх, та й вільного часу зараз не вистачає. У підсумку переїзд пов'язаний зі стресом, який необхідно правильно і грамотно пережити. З послугами з вантажоперевезень від нашої компанії MAN MS (Київ) можна мінімізувати можливі проблеми.

Щоб правильно і швидко перевезти необхідні предмети можна скористатися кількома варіантами:

 1. Якщо у вас гарна фізична форма і є бажання все зробити самостійно, то можете спробувати. Проте самотужки витягнути деякі предмети меблів не вийде, тому доведеться просити своїх знайомих або родичів. Так само суттєво зможе полегшити задачу невелика вантажівка або причіп до легкового автомобіля. Все це дозволить заощадити гроші.
 2. Часткова допомога. В даному випадку від вас буде потрібно лише зібрати все необхідне і правильно упакувати. Далі викликаєте вантажне таксі з вантажниками і робите вантажоперевезення.
 3. Звернутися до професіоналів в MAN MS (Київ). Наші працівники приїдуть в обговорений час і в найкоротші терміни якісно проведуть упаковку всього необхідного і доставлять їх в кінцеву точку. Правильна упаковка гарантує, що річ НЕ буде пошкоджена під час перевезення. В результаті ви будете впевнені, що ваш диван або побутову техніку не подряпають і не виведуть з робочого стану.

Переваги MAN MS, Київ

Всі працівники нашої компанії підходять до вантажоперевезень по Києву з відповідальністю. У числі нашого персоналу присутні досвідчені пакувальники, вантажники і водії. Кожен виконує свою роботу швидко і якісно.

Перед тим, як зробити вантажоперевезення предметів ми відразу укладемо договір, де буде прописана остаточна вартість за виконання роботи. Додатково клієнту будуть надані гарантії та обговорені терміни перевезення. Ви можете не переживати, що дорога річ зіпсується чи загубиться.

Замовивши вантажоперевезення Київ і область, Ви зможете заощадити час і гроші. Однак порахуйте, скільки сил і часу доведеться витратити на самостійну упаковку. Час сьогодні дуже дороге задоволення, тому можливо краще його витратити на спілкування з близькими або роботу.

Наші професіонали готові виконати будь-які види вантажоперевезення по Києву і області на найвищому рівні. Ви при цьому зможете зберегти свої нерви і будете спокійні за збереження вантажу.

Замовити переїзд

+38 (067) 524-87-76
+38 (067) 487-12-31

 
 
1Леся Дика
«Все пізнається в порівнянні, до цього обдзвонила 6 компаній, витягувала по слову, таке враження було, що я виконавець, а не клієнт і хочу нав'язати свої послуги, а не заплатити за них. Менеджер Андрій з компанії MAN був першим, який запитав про упаковку сам і повідомив, що в машині буде мінімальна упаковка для меблів, сказав, що подивиться за адресою фото, щоб зрозуміти як заїхати :) !!! Все вчасно, акуратно, досить швидко, самі визначили час роботи і з короткими перекурами чітко вгадали кількість годин. Резюме: респект від логіста - міжнародника. Комплексний професійний підхід. Дякую і щасливо!»

Контакты
 • Адреса: м. Київ, вул. Гарматна, 4


  Поштова адреса: 03067, м. Київ, вул. Гарматна, 4

 • (067) 487-12-31
  (067) 487-34-35
  (044) 586-63-65

 • info@man-ms.com.ua