(067) 487-12-31
(067) 524-87-76
(044) 586-63-65
м. Київ, вул. Гарматна, 4
На нашому рахунку
119638
Переїздів

Переїзд офісу Київ

Наближається переїзд офісу?

Важливо перевезти все швидко і без простою?

Для вас важливе делікатне переміщення, без додаткових витрат?

Компанія TM MAN з задоволенням візьметься за організацію переїзду будь-якої складності і перевезе Ваш офіс в найкоротші терміни. Ми гарантуємо якість і несемо повну матеріальну відповідальність за кожен, перевезений нами предмет.

Переїзд офісу Київ - це делікатне завдання, яке варто довіряти тільки професіоналам, навіть якщо Ваш колектив з готовністю кидається зробити все своїми силами. Успіх заходу залежить від правильно обраної компанії-перевізника, підготовленості персоналу і виконання всіх рекомендацій виконавця.

Фахівці компанії TM MAN знають, як реалізувати офісний переїзд без втрати дорогоцінного робочого ритму компанії.

Алгоритм побудови роботи виглядає наступним чином:

 • В першу чергу компанія TM MAN проводить оцінку об’єму роботи. На даному етапі прояснюється повна картина майбутніх робіт, прораховується вартість послуги, кількість пакувальних матеріалів. Компанія TM MAN завжди має в наявності необхідний пакувальний матеріал і допоміжні предмети.
 • В обумовлений заздалегідь з замовником час, команда TM MAN перевозить ваше майно, меблі, особисті речі, документи на нову адресу. Якщо ви не бажаєте порушувати робочого ритму, вас турбує простій організації під час офісного переїзду, ми готові взяти на себе турботи про переїзд офісу в будь-який вихідний день і навіть вночі. Вся процедура проходить поетапно:
 • заздалегідь на об'єкт привозиться необхідний пакувальний матеріал і інструменти;
 • проводиться демонтаж і розбирання меблів;
 • упаковується майно, особисті речі співробітників упаковуються самостійно, відповідно до заздалегідь наданої інструкції;
 • проводяться навантажувальні роботи і перевезення на новий об'єкт;
 • майно розвантажується за новою адресою, Мувери розпаковують все, здійснюють складання меблів і монтажні роботи, підключають техніку;
 • проводиться прибирання приміщення від зайвого сміття і вивозиться пакувальний матеріал.
 • На заключному етапі, замовник підтверджує і підписує робочий лист про якість проведення робіт та виконання термінів.

Перевезення офісу - це кропіткий процес, який варто довірити професіоналам, що дозволить заощадити дорогоцінний час і оптимально розпорядитися коштами. Досвід наших співробітників дозволяє прорахувати всі нюанси переїзду офісу і бути готовими до будь-яких труднощів.

Замовляючи переїзд офісу Київ в компанії TM MAN, ви гарантовано отримуєте якісну послугу за адекватною ціною, відповідальний підхід до роботи і вашого майна. Ми візьмемо на себе всі турботи, а вам залишиться насолоджуватися результатом на новому місці.

Найменування послуги Ціна, грн
Послуги вантажників Послуги вантажників грн/год від 180,00
Послуги професійного розбирання, збірки, упаковки меблів Послуги професійного розбирання, збирання, пакування меблів грн/год від 200,00
Послуги автомобіля ГАЗель Послуги автомобіля ГАЗель (1,5т, 4м база, 2,2м висота). Мінімальне замовлення 3 години + подача 1 год. від 350,00
Послуги автомобіля МАН Послуги автомобіля МАН, Мерседес (5-10т, 7м база,гідроборт). Мінімальне замовлення 4 години + подача 1 год від 700,00
Переміщення вантажів Переміщення вантажів (предмети більше 100кг), грн/кг 4
Переміщення окремих предметів по сходах Переміщення окремих предметів по сходах від 2х поверхів, грн/пов 40
Зберігання майна на складі Зберігання майна на складі. Ціна за 1 м3/місяць 400 грн/міс

Переїзд офісу Київ

В наші дні переїзд офісу вже давно перестав бути проблемою. До бюджету навіть найменшої організації закладається така стаття витрат. Тим більше, для компаній, чий офіс знаходиться в мегаполісі. Кожен день хтось закривається, хтось відкривається, когось не влаштовує оренда, когось площа. Одним словом, є безліч факторів, які впливають на регулярний офісний переїзд Київ. Відповідно кількість мувінгових послуг теж збільшується. Як же вибрати надійного перевізника, щоб не потрапити на несумлінного?

Але якщо причини, як правило, різні, то вимоги до переїзду офісу однакові. Це безпека, відповідальність, швидкість, адекватна оплата. Всі ці умови компанія MAN' готова задовольнити. Адже у нас за плечима багаторічний досвід роботи з підприємствами, з організації переміщень їх офісів. Ми маємо справу, як з невеликими організаціями, так і з лідерами тієї чи іншої галузі, де офісні приміщення займають величезні площі.

Саме завдяки позитивним відгукам, кількість наших замовлень постійно зростає. Найкраща реклама - це рекомендації. Той клієнт, чиє перевезення офісу Київ було виконане на відповідному рівні, обов'язково порекомендує нас своїм партнерам чи колегам. MAN' керуємося наступними основними принципами:

 1. Перш за все, потрібно грамотно спланувати час переїзду, щоб це не вплинуло на життєдіяльність компанії клієнта. Оскільки тоді замовнику доведеться понести витрати не тільки пов'язані з переміщенням, але і з простоєм в роботі.
 2. Транспортування повинно бути виконане за всіма стандартами безпеки. Тільки так перевезення офісу Київ може бути здійснене без негативних наслідків для клієнта. Ми гарантуємо збереження всього майна.
 3. Ми завжди готові підлаштуватися під будь-який зручний час і дату для нашого замовника. Це допоможе йому звести до мінімуму всі незручності, які може доставити перевезення офісу Київ.

Компанія MAN' відмінно знає, як зробити так, щоб перевезення офісу Київ пройшло для вашої компанії непомітно.

Отже, як же відбувається переїзд офісу з нашою компанією. Компанія MAN' підходить до процесу комплексно. Після того, як до нас пролунає телефонний дзвінок клієнта, запускається механізм дій. Всі наші зусилля спрямовані будуть на те, щоб зробити ваш переїзд офісу Київ максимально комфортним. Ваші співробітники, як і ви, не повинні відчувати ніяких незручностей.

Перевезення офісу в Києві

По-перше, фахівець зробить оцінку переміщуваного об'єкта і обумовить з вами попередню ціну. І якщо клієнта все влаштовує, укладається договір, де чітко обговорюємо терміни, гарантії, вартість виконаних робіт. Так само на переїзд офісу Київ оформляється вся супровідна документація.

По-друге, в призначений день і час команда нашої компанії приїжджає на об'єкт. Проводяться підготовчі роботи, упаковка, завантаження, перевезення, розвантаження, розпакування і розміщення на новому місці.

Коли переїзд офісу завершено, ви зможете все оглянути і перевірити, щоб переконатися в якості наданих нами послуг. Тільки якщо у вас немає претензій, робота вважається повністю виконаною. Довіртеся професіоналам і ви залишитеся задоволені.

Замовити переїзд офісу


+38 (067) 524-87-76
+38 (067) 487-12-31

 
 
1Леся Дика
«Все пізнається в порівнянні, до цього обдзвонила 6 компаній, витягувала по слову, таке враження було, що я виконавець, а не клієнт і хочу нав'язати свої послуги, а не заплатити за них. Менеджер Андрій з компанії MAN був першим, який запитав про упаковку сам і повідомив, що в машині буде мінімальна упаковка для меблів, сказав, що подивиться за адресою фото, щоб зрозуміти як заїхати :) !!! Все вчасно, акуратно, досить швидко, самі визначили час роботи і з короткими перекурами чітко вгадали кількість годин. Резюме: респект від логіста - міжнародника. Комплексний професійний підхід. Дякую і щасливо!»
2Марина Кисільова
«Сподобалося, як відповідально організували переїзд офісу. Спочатку менеджер склав план робіт, вибрали транспорт, призначили дату перевезення меблів. Терміни не порушили, мене здивувала акуратність вантажників. Оплачували після переїзду, порівняно недорогі розцінки для Києва.»

Контакты
 • Адреса: м Київ, вул. Гарматна, 4


  Поштова адреса: 03067,м Київ, вул. Гарматна, 4

 • (067) 487-12-31
  (067) 487-34-35
  (044) 586-63-65

 • info@man-ms.com.ua