(067) 487-12-31
(067) 524-87-76
(044) 586-63-65
м. Київ, вул. Гарматна, 4
На нашому рахунку
119679
Переїздів
Компанія TM MAN - лідер на ринку мувінгових послуг, метою якої є надання якісного сервісу в сфері перевезення майна та особистих речей.
Співробітники компанії мають великий досвід в організації переїздів будь-якої складності і постійно проходять відповідне навчання для підвищення кваліфікації.
Наша команда завжди готова проявити професіоналізм у вирішенні будь-яких проблем, які можуть виникнути в процесі переїзду. Ви ставите завдання - ми його вирішуємо.
Ми зможемо організувати квартирний переїзд по Києву і Україні в найкоротші терміни.
З TM MAN офісний і квартирний переїзд - це легко і швидко!

Нам довіряють1Леся Дика
«Все пізнається в порівнянні, до цього обдзвонила 6 компаній, витягувала по слову, таке враження було, що я виконавець, а не клієнт і хочу нав'язати свої послуги, а не заплатити за них. Менеджер Андрій з компанії MAN був першим, який запитав про упаковку сам і повідомив, що в машині буде мінімальна упаковка для меблів, сказав, що подивиться за адресою фото, щоб зрозуміти як заїхати :) !!! Все вчасно, акуратно, досить швидко, самі визначили час роботи і з короткими перекурами чітко вгадали кількість годин. Резюме: респект від логіста - міжнародника. Комплексний професійний підхід. Дякую і щасливо!»
2Victor Klos
«Відмінна компанія. Після ремонту, потрібно було перевезти речі в нову квартиру. Звернувся в цю компанію. Подзвонив їм по телефону, і вони безкоштовно прислали менеджера, який оцінив і проконсультував на рахунок упаковки і яким краще транспортом перевозити. Упакували і перевезли речі акуратно, розставили по місцях меблі в кімнатах. Залишився дуже задоволений.»
3Роман Белов
«Вперше терміново знадобилися послуги складу. Скористався цією послугою і був дуже задоволений. Порадив напарник, він частенько сюди звертається і виявилося був прав, дуже зручно і недорого. Величезна подяка компанії, взяв на замітку, в подальшому якщо ще щось знадобиться, обов'язково звернуся саме сюди.»
4Марина Киселева
«Сподобалося, як відповідально організували переїзд офісу. Спочатку менеджер склав план робіт, вибрали транспорт, призначили дату перевезення меблів. Терміни не порушили, мене здивувала акуратність вантажників. Оплачували після переїзду, порівняно недорогі розцінки для Києва.»

 
Замовити перевезення вантажу

+38 (067) 524-87-76
+38 (067) 487-12-31

 
 

Вантажні перевезення від MAN MS

Спочатку був .. переїзд

Переїзд квартири з звичного і насидженого місця - це завжди проблематично і клопітно. До того ж, малоприємним є і сам факт зміни місця проживання або дислокації компанії, офісу, місця розташування підприємства. Дана процедура передбачає увазі, що вам доведеться акуратно скласти, упорядкувати і упакувати всі свої пожитки і наявні речі. На перший погляд це може здатися не такою вже й складною справою, яка займе зовсім небагато часу. Але, як правило, ми часто переоцінюємо свої сили і недооцінюємо послуги тих компаній, які спеціалізуються на різного роду переїздах (квартирний, дачний, офісний, корпоративний і інші).

Насправді квартирний переїзд Київ - це об'ємна і часом складна робота, виконання якої краще надати фахівцям компанії MAN Київ. Наші співробітники в найкоротші терміни якісно виконають покладену на них місію переїзду під ключ з пункту А в пункт Б, чи то об'ємний вантаж габаритних меблів з домашнім начинням чи офісна документація з оргтехнікою.

У розділі сайту «Пакувальні матеріали» ви можете ознайомитися з асортиментом матеріалів, які ми використовуємо у своїй роботі. Ми допоможемо вам організувати квартирний або офісний переїзд без втрат, недорого і з максимальною зручністю.

MAN MS - і жодних труднощів при вантажних перевезеннях!

Перевезення меблів, мабуть, найбільш трудомістка і складна частина процесу переїзду квартири. Але тільки не для нас! Багато хто віддає перевагу звертатися за допомогою до сусідів, знайомих і родичів, але тільки не до професійних вантажників. Результат такої сусідської допомоги може виявитися не дуже приємним - подряпані меблі, відколена або зламана фурнітура і т.д. Ось тоді-то, як правило, і приходить ідея скористатися послугами відповідних компаній. Якщо ви не хочете, щоб ваш квартирний переїзд перетворився в довгу епічну історію, покличте собі на підмогу фахівців компанії MAN Київ. Команда професіоналів найкращим чином організовує ваш переїзд, дбайливо і акуратно упакує всі ваші речі, важливу документацію, дорогу оргтехніку, корпусні меблі та транспортує в вказане місце.

Квартирний переїзд в Києві

Оперативний і швидкий переїзд - це реально і недорого!

Швидкий і оперативний квартирний або офісний переїзд особливо актуальний для діючих компаній, організацій і фірм, у яких кожна хвилина на рахунку. Фахівці компанії MAN пропрацюють маршрут перевезення, в цілості й схоронності доправить ваше майно з подальшою розстановкою на новому місці (за бажанням клієнта). При необхідності ми можемо надати весь необхідний пакувальний матеріал, ціна якого буде порахована окремим чеком.

Крім послуг вантажників, компанія MAN Київ пропонує послуги зберігання - надання складу. Якщо вам потрібен склад, ми готові надати спеціально обладнане місце для довгострокового зберігання вашого майна. Часто трапляється так, що нове житло або приміщення не зовсім готові для прийому і розміщення своїх власників. Тому частина речей можна відправити на складське зберігання. Це дуже зручно і безпечно, а ціна такої послуги завжди актуальна кількості речей, що здаються на охорону.

Наданий нами склад відповідає всім вимогам безпеки, нормам температурного режиму і вологості. Тут ваше майно не загубиться і не пошкодиться, оскільки під час вступу і прийому поклажі видається спеціальний документ - договір оформлення послуги зберігання, оформляється інвентаризаційний лист із зазначеним номером кожної позиції. На відміну від інших, компанія MAN бере на себе відповідальність за збереження ваших особистих речей!

Останні роки наше життя дуже динамічне. Ми змушені переїжджати з одного офісу в інший, з заміського будинку в квартиру або навпаки. А в ході будь-якого переїзду стикаємося з різними труднощами, які дуже затьмарюють цей процес. Речі, меблі, побутові прилади, документи - все це потрібно компактно упакувати, поскладати, перевезти, розвантажити. Не кожна людина володіє такими фізичними можливостями. Тому переїзд Київ з яким стикається дуже часто - це для багатьох колосальний стрес, який потрібно постаратися благополучно пережити. Оскільки сучасне життя і без того повне стресів, хочеться мінімізувати хоча б можливі.

Давайте розберемося, як все-таки звести до мінімуму удар по нервовій системі через прийдешній переїзд. Існує кілька варіантів реалізації цього процесу.

Переїзд і вантажні перевезення в Києві

  • По-перше, якщо ви володієте фізичними можливостями і бажанням організувати переїзд Київ самостійно, то це, звичайно, реально. Але все ж варто заручитися підтримкою друзів або родичів. Особливо, якщо серед ваших речей присутні великогабаритні. Додатковим плюсом буде наявність у вас малотоннажної вантажівки або хоча б причепа до свого автомобіля. Тоді на послуги транспортної компанії можна теж заощадити.
  • По-друге, варіант залучення часткової допомоги, організовуючи офісний переїзд Київ. Це означає, що ви самостійно або із сторонньою допомогою все упаковуєте. А після замовляєте автомобіль з вантажниками і благополучно, без витрат надмірних фізичних сил, переїжджаєте.
  • По-третє, ви можете просто звернутися за допомогою в нашу компанію MAN', де працюють справжні професіонали своєї справи. Ми в найкоротші терміни, дбайливо і акуратно спакуємо все, що є у вашій квартирі, будинку, офісі і доставимо за місцем призначення. У чому ж полягає основний плюс послуг мувінгової компанії? Він полягає саме в правильній упаковці речей. Для того щоб надалі ви не виявили тріщини на меблях, відколів на склі, посуді, дзеркалах, зниклі документи та інші супутні неприємності.

Ми гарантуємо, що наші фахівці з усією відповідальністю підходять до своєї роботи. Штат компанії MAN' складається з пакувальників, збирачів меблів, водіїв. У нас кожен займається своєю справою.

Працівники компанії чітко визначать вартість, яку потрібно заплатити за квартирний переїзд Київ. Вона буде зафіксована в договорі. Так само в документі передбачена гарантія і терміни. Тому вам не доведеться переживати за збереження дорогого сервізу або оргтехніки з офісу, яка після переїзду квартири може вийти з ладу.

Безумовно, варіант самостійного переїзду або з частковою допомогою обійдеться вам набагато дешевше. Але скільки буде витрачено сил, нервів і часу - це питання значуще. Адже ви цей час і сили можете витратити на свою сім'ю, роботу або відпочинок. А нервова система і так щодня піддається ударам.

Тому, дозвольте професіоналам з компанії MAN виконувати свою роботу і, тим самим, зберігати ваш час і спокій. Вантажні перевезення від MAN - це ваш комфорт.

 

Контакты
  • Адреса: м. Київ, вул. Гарматна, 4


    Поштова адреса: 03067, м. Київ, вул. Гарматна, 4

  • (067) 487-12-31
    (044) 586-63-65

  • info@man-ms.com.ua