(067) 487-12-31
(067) 524-87-76
(044) 586-63-65
м. Київ, вул. Гарматна, 4
На нашому рахунку
119638
Переїздів

Послуги вантажників Київ

Основна мета, яку ставить перед собою компанія TM MAN - це пошук найкращого рішення для комфортного і успішного переїзду і саме для цього потрібні професійні послуги вантажників в Києві. Ми враховуємо все до дрібниць: кілометраж, час для того, щоб ваш переїзд пройшов швидко і недорого, а також знаходимо оптимальні рішення для виконання ваших завдань.

Важливу роль відіграють довірчі відносини між компанією перевізником і клієнтом, адже все майно тимчасово контролюється транспортною компанією. Запорукою нашого успіху і довіри клієнтів служить наш багаторічний досвід, спеціальна підготовка співробітників, відповідальність і надання клієнтам послуг високої якості.

Вантажники на годину в Києві

Безумовним внеском в розвиток нашої компанії і в бездоганні відносини з клієнтами є наші співробітники. Компанія TM MAN забезпечує професійний розвиток співробітників і постійно працює над підвищенням кваліфікації кожного працівника.

Одна з переваг TM MAN - це те, що ми «ростимо» в своїй компанії муверів замість звичних вантажників. Давайте розглянемо, чим же вони відрізняються між собою?

Вантажники на годину:

 • Робить те, що сказано. Не проявляє ініціативу і не завжди знає, як робити правильно.
 • Несе відповідальність за себе.
 • Вміє переносити тяжкі речі, іноді користується інструментом.
 • Часто має неохайний зовнішній вигляд.
 • Не прагне навчатися своєї професії, тому це для нього разова робота або підробіток.
 • Вартість послуг вище якісних показників.

Мувер на годину:

 • Вміє переміщати речі різної ваги, розуміє, - які інструменти для цього необхідні. Як правильно їх використовувати з максимальною ефективністю.
 • Здатний розібрати і зібрати будь-які меблі.
 • Вміє організувати роботу на об'єкті так, щоб весь процес проходив швидко, легко, на високому рівні і без втрати часу.
 • Розбирається в різноманітті пакувального матеріалу і розуміє що, куди і як упакувати, з точки зору логіки, ефективності праці.
 • Розбирається в планах і кресленнях, заздалегідь планує роботу на об'єкті.
 • Постійно вдосконалює свої знання і навички, проходить спеціальне навчання.
 • Несе відповідальність за свою роботу і речі клієнтів.
 • Завжди охайний, ввічливий і чемний, тому що є обличчям компанії.
Найменування послуги Ціна, грн
Послуги вантажників Послуги вантажників грн/год від 180,00
Послуги професійного розбирання, збірки, упаковки меблів Послуги професійного розбирання, збирання, пакування меблів грн/год від 200,00
Послуги автомобіля ГАЗель Послуги автомобіля ГАЗель (1,5т, 4м база, 2,2м висота). Мінімальне замовлення 3 години + подача 1 год. від 350,00
Послуги автомобіля МАН Послуги автомобіля МАН, Мерседес (5-10т, 7м база,гідроборт). Мінімальне замовлення 4 години + подача 1 год від 700,00
Переміщення вантажів Переміщення вантажів (предмети більше 100кг), грн/кг 4
Переміщення окремих предметів по сходах Переміщення окремих предметів по сходах від 2х поверхів, грн/пов 40
Зберігання майна на складі Зберігання майна на складі. Ціна за 1 м3/місяць 400 грн/міс

Цінність таких співробітників висока, а якість послуг, що надаються, перевершує очікування клієнтів.

Замовити вантажників Київ (муверів) ви можете в якості окремої послуги або в якості комплексної послуги переїзду «під ключ». Все залежить від ваших цілей і поставлених завдань. Наші менеджери з готовністю проконсультують вас з усіх питань і порекомендують оптимальне рішення для вашого проекту.

Замовити послуги вантажників на годину Ви можете в компанії TM MAN, плануючи:

 1. Квартирний переїзд;
 2. Офісний переїзд;
 3. Дачний переїзд;
 4. Складські роботи;
 5. Переміщення вантажів.

Для вирішення кожного завдання необхідна різна кількість людей, транспорту, пакувального матеріалу. Для того, щоб скоротити ваші витрати і прорахувати все до дрібниць - звертайтеся до нас за консультацією. Компанія TM MAN націлена на довгострокову і плідну співпрацю.

Вантажники в Києві

При масштабному переїзді, ремонті, від'їзді вам просто не обійтися без професійних помічників - вантажників. А в останні роки вантажники в Києві дуже поширена професія. Ви ж не будете заперечувати той факт, що самостійно завантажити габаритні речі буде важко і небезпечно? Навіщо ж піддавати себе таким випробуванням, якщо є вантажники в Києві, для яких це просто повсякденна робота. І не просто робота, а улюблена робота.

У всякому разі, в нашій компанії MAN' ми намагаємося мотивувати наш персонал належним чином, щоб до вас приїхали не замучені вантажники Київ, а кваліфіковані хлопці з хорошим настроєм. Адже ви не станете заперечувати, що багато ваших знайомих скаржилися на грубість і непрофесіоналізм працівників завантаження? Можливо, для вас це і не так уже й важливо, але для нашої компанії кожен співробітник - наше обличчя. І ми намагаємося тримати марку в усьому.

Наші вантажники Київ швидко і акуратно завантажать всі ваші речі будь-яких форм і розмірів. Підняття на поверх здійснюється як з наявністю ліфта в будинку, так і без нього. А також ви можете запросити вантажників в будь-який зручний для вас час. Не всі можуть собі дозволити переїзд в робочі дні або робочий час. Крім того, наша компанія готова вам надати гарантії щодо запланованих робіт. Ви можете бути впевнені, що ми до вас відправимо тільки професіоналів з достатнім стажем роботи. Якщо ви хочете заощадити свої нерви і гроші - запросіть вантажників компанії MAN'.

Вантажники на годину

Отже, які ж все-таки обов'язки входять в послуги вантажників Київ для яких вже давно став затребуваним ринком праці. Перш за все, це стандартний вид послуг: завантаження і розвантаження. Наші вантажники можуть розвантажити в найкоротші терміни будь-який об'єкт: вагони, склади, контейнери, вантажні машини та інше. Так само ви можете замовити наших співробітників для вивезення будівельного сміття, старих меблів і техніки після вашого ремонту.

Для цього потрібна бригада, яка буде озброєна усіма необхідними матеріалами: мішками і рукавичками. Спеціальна бригада буде задіяна, якщо вам будуть потрібні послуги вантажників Київ для розбирання і упаковки меблів. Кваліфікація персоналу буде відповідного рівня. Наші працівники виконують ті види робіт, які відповідають їх професійним навичкам та досвіду. Ми не відправимо до вас молодого недосвідченого спеціаліста розбирати дорогий стелаж.

Якщо на теплу пору року ви перевозите свою сім'ю за місто, наші вантажники теж готові прийти на допомогу. А оскільки вам, напевно, доведеться ще раз замовити послуги вантажників Київ при зворотному переміщенні, ми готові запропонувати вам привабливі ціни. Це зробить роботу з нами ще більш приємною. А коли справа стосується офісного переїзду, то без вантажників просто обійтися неможливо. Велика кількість меблів і техніки вимагає швидкого розбирання, пакування та перевезення.

Звертаємо вашу увагу, що компанія MAN' дотримується демократичної цінової політики, щоб наші клієнти залишалися задоволені не тільки якістю, але і вартістю.

 

Заказать услуги грузчиков

+38 (067) 524-87-76
+38 (067) 487-12-31

 
 
1Леся Дикая
«Все познается в сравнении, до этого обзвонила 6 компаний, вытягивала по слову, такое впечатление было, что я исполнитель, а не клиент и хочу навязать свои услуги, а не заплатить за них. Менеджер Андрей из компании MAN был первым, который спросил про упаковку сам и сообщил, что в машине будет минимальная упаковка для мебели, сказал, что посмотрит по адресу фото, чтоб понять как заехать :) !!! Все вовремя, аккуратно, достаточно быстро, сами определили время работы и с короткими перекурами четко угадали кол-во часов. Резюме: респект от логиста - международника. Комплексный профессиональный подход. Спасибо и удачи!»
2Victor Klos
«Отличная компания. После ремонта, нужно было перевезти вещи в новую квартиру. Обратился в эту компанию. Позвонил им по телефону, и они бесплатно прислали менеджера, который оценил и проконсультировал на счет упаковки и каким лучше транспортом перевозить. Упаковали и перевезли вещи аккуратно, расставили по местам мебель в комнатах. Остался очень доволен.»

Контакты
 • Адрес: г. Киев, ул. Гарматная, 4


  Почтовый адрес: 03067, г. Киев, ул. Гарматная, 4

 • (067) 487-12-31
  (067) 487-34-35
  (044) 586-63-65

 • info@man-ms.com.ua