(067) 487-12-31
(067) 524-87-76
(044) 586-63-65
м. Київ, вул. Гарматна, 4
На нашому рахунку
119638
Переїздів

Послуги складу Київ

У світі, в якому ми живемо, послуги складу набули особливої ​​популярності, як серед приватних осіб, так і серед великих холдингових компаній. В яких ситуаціях може стати в нагоді склад? Уявімо, що Ви затіяли вдома капітальний ремонт. В такому випадку, Вам необхідне місце для тимчасового зберігання предметів домашнього меблювання і техніки.

Більш безпечного і комфортного місця, ніж склад, Вам не знайти! Таким чином, Ви вбиваєте одним пострілом двох зайців: знаходите вірного охоронця для Вашого майна і втрачаєте необхідності самостійно завантажувати / вивантажувати предмети домашнього вжитку.

«MAN» - склад тимчасового зберігання Київ

Скористатися своїм щасливим квитком - означає довіритися компанії «MAN», в якій Ви знайдете необхідну підтримку. Ми надаємо послуги складу в Києві для будь-яких цілей. Наші складські приміщення чисті, теплі і надійно захищені від несприятливих погодних умов і злому. В умовах нашого складу дотримані всі правила пожежної безпеки і створені всі умови для того, щоб Вашим речам не завдано шкоди.

Зберігати упаковані предмети меблів і техніки дуже зручно, тому що для цього продумані спеціальні стелажі. При надходженні товару до нас, Ви отримуєте на руки документацію (договір, інвентаризаційний лист). А після закінчення терміну договору, Ви можете забрати товар самостійно або скористатися нашими послугами з вантажоперевезення, що дуже зручно.

Вам не потрібно шукати місце в гаражі або перевозити речі на дачу. Розмістивши їх у нас, вони не втратять початкової форми і кольору і залишатимуться такими до тих пір, поки Ви не вирішите їх забрати. При цьому, наша команда бере на себе всю матеріальну відповідальність за цілісність і збереження Ваших речей. Можете бути впевнені, вони надійно захищені від будь-яких негараздів і негод. А ціна зберігання на нашому складі найчесніша і найсправедливіша в країні!

Ціни на складські послуги (індивідуальні бокси)

Найменування послуги Ціна в денний час, грн Ціна в нічний час (з 22.00 до 08.00), грн
Послуги вантажників Послуги вантажників грн/год від 120,00 від 140,00
Послуги професійного розбирання, збірки, упаковки меблів Послуги професійного розбирання, збірки, упаковки меблів грн/год від 140,00 від 170,00
Послуги автомобіля типу мікроавтобус вантажний Послуги автомобіля типу «мікроавтобус вантажний» (800кг). Мінімальне замовлення 3 години + подача 1 год. від 180,00 від 180,00
Послуги автомобіля ГАЗель Послуги автомобіля ГАЗель (1,5т, 4м база, 2,2м висота). Мінімальне замовлення 3 години + подача 1 год. від 220,00 від 220,00
Послуги автомобіля МАН Послуги автомобіля МАН, Мерседес (5-10т, 7м база,гідроборт). Мінімальне замовлення 4 години + подача 1 год від 350,00 від 350,00
Переміщення вантажів Переміщення вантажів (предмети більше 100кг), грн/кг 3 3
Переміщення окремих предметів по сходах Переміщення окремих предметів по сходах від 2х поверхів, грн/пов 20 20
Доставка вивезення пакувального матеріалу Доставка/вивезення пакувального матеріалу грн/ходка 300,00 300,00
Коробки для упаковки особистих речей Коробки для упаковки особистих речей(480*320*335); тришаровий гофрокартон. Оренда коробки на термін переїзду. 25 грн/шт
Коробки для упаковки техніки Коробки для упаковки техніки (460*400*460); п'ятишаровий гофрокартон. Оренда коробки на термін переїзду. 45 грн/шт
Коробки для упаковки документации и личных вещей Коробки для упаковки документації та особистих речей (480*320*335); тришаровий гофрокартон. Продаж. 40 грн/шт
Коробки для упаковки техніки Коробки для упаковки техніки (460*400*460); п'ятишаровий гофрокартон. Продаж. 60 грн/шт
Зберігання майна на складі Зберігання майна на складі. Ціна за 1 м3/місяць 300 грн/міс

Як оформити заявку на послуги зберігання на складі?

Для того, щоб укласти договір з компанією «MAN» на зберігання речей в умовах нашого складу, Ви можете відправити електронну заявку. При цьому, не має значення, де Ви перебуваєте: в Києві чи будь-якому іншому регіоні країни - послуги складу в нашій компанії доступні по всій Україні!

Барвистий і зрозумілий інтерфейс сайту, зручна форма заявки, європейський рівень сервісу і справедливі розцінки - ми створили всі умови для Вашого комфорту! «MAN» - і нехай ніякі клопоти не торкнуться Вас!

Послуги складу Київ

Чи замислювалися ви про те, куди подіти речі при переїзді, коли немає можливості їх розмістити повністю на новому місці? Припустимо, ви переміщаєте свій офіс в приміщення, яке набагато менше попереднього. Велика кількість меблів та офісної техніки буде кинуто на призволяще, якщо не знайти послуги складу. Ще більшою проблемою може виявитися остаточний переїзд з великого заміського будинку в невелику квартиру. Тут масштаби втрат взагалі колосальні. Частина речей доведеться розвозити на тимчасове зберігання по родичам і друзям. Тим самим обтяжуючи і їх і себе.

Так само нашими приватними клієнтами є люди, які продали свою нерухомість і знаходяться в пошуку нової. Такий пошук може затягтися не на один місяць, тому речі потрібно кудись перевезти. Не всім вдається домовитися з новими господарями і залишити все тимчасово у них. Що вже говорити про ремонт, коли речі просто необхідно повністю прибрати, щоб робочі спокійно могли виконувати всі свої завдання. Зараз рідко який ремонт обходиться без змін планування і демонтажних робіт.

Саме тому послуги складу придбали таку стрімку популярність. Ними може скористатися як приватна особа, так і велике підприємство.

При виборі місця для зберігання ваших речей потрібно керуватися наступними правилами:

  1. Приміщення повинно відповідати всім умовам безпечного зберігання (температура, вологість, пожежна безпека, вентиляція, належний санітарний стан). Добре, якщо ваші речі міцно упаковані і залишені ненадовго. Але якщо мова йде про тривале зберігання, особливо на холодний сирий період року? При неналежних умовах речі можуть бути зіпсовані.
  2. Чи є на складі охорона. І взагалі, які присутні засоби забезпечення безпеки (системи спостереження, наприклад). Можна попросити надати договір з охоронним підприємством і страховою компанією. Це непогана гарантія збереження ваших речей.
  3. Обов'язково має бути наявність пожежної та охоронної сигналізації. Багато підприємців цим нехтують.
  4. Розмір складу повинен бути обладнаний стелажами. Це дозволить забезпечити індивідуальне зберігання для кожного клієнта. А це вірний шлях до уникнення випадкової плутанини.
  5. Наявність сучасної техніки для завантаження і розвантаження речей буде безсумнівним плюсом. Це спрощує роботу співробітників складу і зберігає ваш час.
  6. Зверніть увагу на місце розташування складу. Туди має бути не надто складно дістатися ні вам, ні пожежній службі, ні охоронному підприємству.
  7. З цього випливає, що ціна послуги складу - це не найважливіший аргумент при виборі.

Наша компанія MAN' задовольняє всі вимоги на складські послуги. При оформленні ваших речей на склад тимчасового зберігання ми оформляємо всю супровідну документацію за всіма вимогами. Тому ваше майно зберігається надійно. Для тривалого зберігання ми будемо використовувати додаткові пакувальні матеріали, що дозволить захистити ваші речі від негативних впливів. За збереження ваших речей ми відповідаємо своєю репутацією.