(067) 487-12-31
(067) 524-87-76
(044) 586-63-65
м. Київ, вул. Гарматна, 4
На нашому рахунку
119638
Переїздів

Квартирний переїзд Київ

Переїзд квартири - це досить копіткий процес і якісне його завершення залежить від правильної організації, грамотного перевезення, попередньої підготовки. На перший погляд виглядає складно, однак якщо ви довіритесь професіоналам TM MAN, ваш переїзд пройде легко і в задоволення.

За роки практики, ми виробили оптимальну і надійну систему, свої власні методи роботи. Професіоналізм наших співробітників, злагоджена командна робота дають відмінні показники, про що свідчать численні відгуки наших улюблених клієнтів. Завдяки відточеній й прорахованій стратегії квартирний переїзд ми здійснюємо максимально швидко і акуратно.

Як правило, клієнти звертаються до нас, якщо їх цікавить:

 1. частковий переїзд;
 2. переїзд під ключ.
Найменування послуги Ціна, грн
Послуги вантажників Послуги вантажників грн/год від 180,00
Послуги професійного розбирання, збірки, упаковки меблів Послуги професійного розбирання, збирання, пакування меблів грн/год від 200,00
Послуги автомобіля ГАЗель Послуги автомобіля ГАЗель (1,5т, 4м база, 2,2м висота). Мінімальне замовлення 3 години + подача 1 год. від 350,00
Послуги автомобіля МАН Послуги автомобіля МАН, Мерседес (5-10т, 7м база,гідроборт). Мінімальне замовлення 4 години + подача 1 год від 700,00
Переміщення вантажів Переміщення вантажів (предмети більше 100кг), грн/кг 4
Переміщення окремих предметів по сходах Переміщення окремих предметів по сходах від 2х поверхів, грн/пов 40
Зберігання майна на складі Зберігання майна на складі. Ціна за 1 м3/місяць 400 грн/міс

Квартирний переїзд Київ

У першому випадку, ви вибираєте той перелік актуальних послуг, які вам необхідні. Наприклад, вам необхідний тільки транспорт для перевезення меблів, а навантажувальні роботи візьмуть на себе ваші колеги або друзі. Цей варіант підходить, якщо вам важливо частина процесів виконати самостійно або якщо вам необхідно перевезти вже упаковані речі.

У другому випадку, всі турботи про переїзд ми беремо на себе. Від вас вимагається лише надати перелік майна, що перевозиться, назвати нам адреси завантаження і вивантаження, а на новому місці вказати, де і що повинно стояти.

Безумовно, самостійна організація процесу перевезення зажадає від вас часу, сил, енергії і матеріальних витрат вище вашого очікування, тому компанія TM MAN рекомендує замовляти послугу квартирний переїзд Київ і Київська область «під ключ».

Ми пропонуємо:

 • Якісний пакувальний матеріал для ваших особистих речей, оргтехніки, обладнання та меблів;
 • Уважних і надійних муверів, які спеціалізуються на переміщенні тягарів, пакуванню / розпакуванню, складанню / розбиранню меблів і устаткування;
 • Спеціалізований транспорт для перевезення вашого майна;
 • Послуги складу для потрібних, але не актуальних на сьогодні, речей.
 • Працюючи з нами, ви отримуєте якість, надійність, результат!

Ще недавно переїзд з квартири в квартиру створював масу труднощів, проте розвиток мувінгового напрямку, відточування майстерності і накопичення досвіду дозволяють організувати і здійснити переїзд всього за пару годин, без втрати якості, на найвищому рівні.

Наші фахівці підготують, обговорять з вами всі деталі переїзду, візьмуть на себе відповідальність за весь процес. Ми самі підберемо для Вас спеціальний транспорт, оптимальна кількість муверів, якісний і необхідний пакувальний матеріал, визначимо терміни і вартість квартирного переїзду. Замовляючи цю послугу у нас, ви гарантовано отримуєте найкращу ринкову пропозицію і можете переконатися на власному досвіді, що переїзд може і повинен проходити в задоволення!

Нижче представлений перелік всіх послуг, актуальних для квартирного переїзду.

Квартирний переїзд Київ

Хотілося б, щоб переїзд в нове житло викликав приємне хвилювання. Адже це новий життєвий етап. Компанія MAN' допоможе вам здійснити квартирний переїзд так, щоб у вас залишилися тільки позитивні враження. Ми готові надати вам фахівця, який огляне об'єкт і оцінить вартість послуг. Потім ця вартість буде включена в договір. У цьому договорі компанія і клієнт обговорюють всі нюанси за послугою квартирний переїзд. А саме, терміни, гарантії, супутні моменти. Так само буде підібраний відповідний автомобіль для здійснення переміщення речей, виходячи з їх габаритів.

Меблі та побутова техніка є найголовнішим предметом перевезення, коли передбачається квартирний переїзд Київ. Саме це і доставляє господарям найбільших перепон та клопоту. Особливо, якщо меблі дорогі або тендітні. Або вони мають безліч скляних елементів. Але наших працівників нічим не здивуєш. Вони акуратно розберуть і упакують всі предмети вашого інтер'єру. Після чого буде виконане їх транспортування і вже збірка на місці. Для транспортування тендітних елементів використовується весь пакувальний матеріал: різні куточки, пінопласт, поролон, спеціальні пакети, ящики, стрічка.

При організації транспортного маршруту, по якому буде здійснюватися квартирний переїзд Київ, наші водії проаналізують всю дорожню обстановку, щоб обійти найбільш завантажені ділянки. Це дозволить витратити мінімум часу на подолання наміченого шляху. А заощаджений час - це зекономлені гроші.

Переїзд квартири Київ

Варто звернути вашу увагу на такий важливий момент, як упаковка техніки. Багато хто з нас має плазмовий телевізор, комп'ютер, пральну і посудомийну машини, холодильник та інше. Здійснюючи переїзд квартири Київ, все повинно бути не просто упаковано в коробки відповідних розмірів, а правильно упаковано. Напевно ви не раз чули скарги знайомих на те, що після того, як був переїзд квартири, техніка виходила з ладу.

Все це від того, що функціонально важливі і обертові елементи були погано закріплені перед перевезенням. І в процесі їзди були пошкоджені. Крім того, всі коробки з речами потрібно обов'язково підписати, щоб не переплутати при завантаженні і помилково не поставити тендітні речі не туди, куди потрібно. Але з нами такого не станеться. Компанія MAN' має багаторічний досвід роботи без нарікань. Про це свідчать численні позитивні відгуки клієнтів, які за допомогою нас робили переїзд квартири.

Квартирний переїзд Київ із MAN MS

Якщо ви шукаєте варіанти дешевші, то зверніть увагу на можливі невраховані платежі. До таких хитрощів вдаються деякі недобросовісні компанії. Багато з них компенсують дешеву вартість за кілометраж або погодинну оплату великою ціною за подачу транспорту. Але до нас це не відноситься. Клієнти компанії MAN' точно знають ще перед тим, як буде переїзд квартири Київ, скільки і за що їм доведеться заплатити. При цьому у нас досить доступні ціни.

Компанія MAN' цінує свою репутацію. Ми намагаємося зробити так, щоб клієнт був завжди задоволений. Вдячні клієнти - запорука нашої успішної діяльності.

Замовити квартирний переїзд

+38 (067) 524-87-76
+38 (067) 487-12-31

 
 
1Леся Дикая
«Все пізнається в порівнянні, до цього обдзвонила 6 компаній, витягувала по слову, таке враження було, що я виконавець, а не клієнт і хочу нав'язати свої послуги, а не заплатити за них. Менеджер Андрій з компанії MAN був першим, який запитав про упаковку сам і повідомив, що в машині буде мінімальна упаковка для меблів, сказав, що подивиться за адресою фото, щоб зрозуміти як заїхати :) !!! Всі вчасно, акуратно, досить швидко, самі визначили час роботи і з короткими перекурами чітко вгадали кількість годин. Резюме: респект від логіста - міжнародника. Комплексний професійний підхід. Дякую і щасливо!»
2Victor Klos
«Відмінна компанія. Після ремонту, потрібно було перевезти речі в нову квартиру. Звернувся в цю компанію. Подзвонив їм по телефону, і вони безкоштовно прислали менеджера, який оцінив і проконсультував на рахунок упаковки і яким краще транспортом перевозити. Упакували і перевезли речі акуратно, розставили по місцях меблі в кімнатах. Залишився дуже задоволений.»

Контакты
 • Адреса: м. Київ, вул. Гарматна, 4


  Поштова адреса: 03067,м. Київ, вул. Гарматна, 4

 • (067) 487-12-31
  (067) 487-34-35
  (044) 586-63-65

 • info@man-ms.com.ua