(067) 487-12-31
(067) 524-87-76
(044) 586-63-65
м. Київ, вул. Гарматна, 4
На нашому рахунку
119722
Переїздів

Переміщення вантажів

Кожен з нас хоча б раз у житті стикався з проблемою переміщення важких предметів: чи це зміна інтер'єру, чи перевезення піаніно в нову квартиру. Стикаючись з габаритними і важкими речами, стає ясно, що вони вимагають певного підходу, навичок, спеціального обладнання та інструментів.

Фахівці компанії TM MAN здатні виконати завдання будь-якої складності, оскільки мають колосальний досвід в переміщенні тягарів будь-якого типу.

Безумовно, дана послуга в більшості випадків користується попитом у представників великих промислових підприємств, банків, організаторів виставок і концертів, виробників великогабаритного устаткування. Однак, з такою ж легкістю ми працюємо і з приватними клієнтами, надаючи якісний сервіс при перевезенні сейфів, меблів, побутової техніки для дому, піаніно і роялів, інших габаритних і важких речей.

Важливо відзначити, що наші співробітники проходять спеціальне попереднє навчання і мають практичний досвід по переміщенню вантажів. Нас не злякати вагою в кілька тонн і ми з легкістю організуємо для вас повний комплекс послуг:

  • ретельно готуємось до майбутнього заходу;
  • розрахуємо необхідну кількість техніки, спеціального обладнання, вантажників-муверів, необхідних для виконання конкретно поставленого завдання;
  • виконаємо монтаж / демонтаж обладнання будь-якої складності;
  • спакуємо і доставимо ваш вантаж в призначене місце.

Якщо ви хочете швидко, у встановлені терміни, комфортно і без зайвого клопоту здійснити транспортування габаритних і важких вантажів, компанія TM MAN до ваших послуг. Ми цінуємо кожного свого клієнта, прислухаємося до ваших побажань і готові до будь-яких, на перший погляд, нездійсненним завданням.

Телефонуйте, наші менеджери проконсультують вас з усіх питань і запропонують максимально оптимальний варіант вирішення поставленого завдання.